O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5187
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

kra
odsyłam cię do słownika ortograficznego , właśnie przez takich jak ty prawdziwi kibice maja przeje***e . Najpierw naucz się poprawnie pisać , czytając twój komentarz myślałem ze spadnę z krzesła przecież ty nawet nie masz pojęcia chyba co tam napisałeś. pzdr Babcie ;)
VeB

0

Nie ma co się rozpisywać takie mecze się zdarzają , moja wypowiedz na pewno się nie spodoba użytkownikom ale nawet jak nie wygramy LM,PD to tez z jednej strony dobrze bo odejdą od nas wszyscy sezonowcy którzy są gdy jest sukces i idzie drużynie. Wierze w nasza drożynę i będę trzymał za nich kciuki ale nie zawsze wszystko wychodzi , tak na zakończenie Sezonowca dziękujemy obyśmy więcej was nie widzieli .
Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub FCB

0

Co do samego środowego spotkania to będzie ciężko , pewne jest ze Chelsea będzie liczyła na kontry , trzeba tez uważać na stałe fragmenty gry , koncentracja przez 90 min . Mam nadzieje ze nie stracimy tylko głupio bramki i ze nasza skuteczność nas nie zawiedzie . ;))) A co do obrażania FCB , to nie ma co się przejmować , Barca jest najlepszym zespołem ostatnich lat a sukces ,rodzi wrogów wiec muszą się jakoś wyżalić jak np w ten sposób czuja sie lepiej to niech sobie piszą , oczywiście to jest denerwujące ale Ja to olewam bo bo co sie bez sensu denerwować dobrze wiem jaki jest najlepszy klub na świecie ;)) pzdr VeB

Zobacz wszystkie

0

kra
odsyłam cię do słownika ortograficznego , właśnie przez takich jak ty prawdziwi kibice maja przeje***e . Najpierw naucz się poprawnie pisać , czytając twój komentarz myślałem ze spadnę z krzesła przecież ty nawet nie masz pojęcia chyba co tam napisałeś. pzdr Babcie ;)
VeB

0

Co do samego środowego spotkania to będzie ciężko , pewne jest ze Chelsea będzie liczyła na kontry , trzeba tez uważać na stałe fragmenty gry , koncentracja przez 90 min . Mam nadzieje ze nie stracimy tylko głupio bramki i ze nasza skuteczność nas nie zawiedzie . ;))) A co do obrażania FCB , to nie ma co się przejmować , Barca jest najlepszym zespołem ostatnich lat a sukces ,rodzi wrogów wiec muszą się jakoś wyżalić jak np w ten sposób czuja sie lepiej to niech sobie piszą , oczywiście to jest denerwujące ale Ja to olewam bo bo co sie bez sensu denerwować dobrze wiem jaki jest najlepszy klub na świecie ;)) pzdr VeB

0

Nie ma co się rozpisywać takie mecze się zdarzają , moja wypowiedz na pewno się nie spodoba użytkownikom ale nawet jak nie wygramy LM,PD to tez z jednej strony dobrze bo odejdą od nas wszyscy sezonowcy którzy są gdy jest sukces i idzie drużynie. Wierze w nasza drożynę i będę trzymał za nich kciuki ale nie zawsze wszystko wychodzi , tak na zakończenie Sezonowca dziękujemy obyśmy więcej was nie widzieli .
Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?