Łukaszek17
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
0
0
noi niech idzie nikt po nim nie zapłacze był cienki jest cienki i będzie cienki jak dupa węża
0
Neymar jest przereklamowany panowie widzieliście co on pokazał w meczu finałowym o Klubowe Mistrzostwa Świata!!!Chu* z nim!
0
Atmosfera jak w rodzinie:D:D:DCoś piękn ego
0
niedojebanmy mecz
0
Messi Messi!!
0
Będzie kims w przyszłości
0
0
Zgadzam się w 100% z IIKA ośmieszył obronę pobiegł sobie jak na trenignu
0
Właśnie w końcu go docenili !!!
VeB
0
Hiszpańska prasa jest żałosna
0
on nigdzie nie odejdz z barcelony!
0
Tam jest atmosfera jak w rodzinie coś niesamowitego
VeB!!!
0
moim zdaniem będzie około 5-4 -0 dla barcy!!!!
Visca el Brca
0
Casillas zasłguje
0
On nie odejdzie za bardzo tu mu się powodzi,a poza tym to lbui się z zawodnikami i prezesem
0
Opera mydlana z tym abidalem jak klub go nie chce to niech go sprzeda a nie cały czas coś innego piszą!Fakt Faktem,że Abidal jest dobrym lewym obrońcą
0
Guardiola w tej chwili jest najlepszym trenerem na świecie moim zdaniem z Jose Mourinho....NIE MOŻE ODEJŚĆ OD BARCELONY
Popatrzcie ile zdobył trofeów przez 3 lata nikt akim dorobkiem nie może się pochwalić!
Visca el Barca
0
Real cały czas nie chce sie przyznać do tego,że barcelona jest najlepsza!!!
0
Cuenca jest świetnym zawodnikiem musimy go mieć
Visca el Barca
0
Słyszałem,że Keita nas opuści...
Jak chce niech idzie mamy thiago i innych lepszych i młodszych:DD:
0
Bez iniesty panowie to nie ma Barcy moim zdaniem....Xavi i Iniesta i Leo Messi kluczowi zawodnicy w każdym meczu...VeB
0
Piękny filmik pogratulować Młodemu!!!!!
Barca jest Wielka!!!
Myślę,że dzisiaj będziemy świętować 3 trofeum w sezonie 2011/12!!
Transmisja jest o 20:45 na POLSACIE otwartym
BARCA BARCA BARCA!!!!