0

0

0

0

0

noi niech idzie nikt po nim nie zapłacze był cienki jest cienki i będzie cienki jak dupa węża

0

Neymar jest przereklamowany panowie widzieliście co on pokazał w meczu finałowym o Klubowe Mistrzostwa Świata!!!Chu* z nim!

0

Atmosfera jak w rodzinie:D:D:DCoś piękn ego

0

niedojebanmy mecz

0

Messi Messi!!

0

Będzie kims w przyszłości

0

0

Zgadzam się w 100% z IIKA ośmieszył obronę pobiegł sobie jak na trenignu

0

Właśnie w końcu go docenili !!!
VeB

0

Hiszpańska prasa jest żałosna

0

on nigdzie nie odejdz z barcelony!

0

Tam jest atmosfera jak w rodzinie coś niesamowitego
VeB!!!

0

moim zdaniem będzie około 5-4 -0 dla barcy!!!!
Visca el Brca

0

Casillas zasłguje

0

On nie odejdzie za bardzo tu mu się powodzi,a poza tym to lbui się z zawodnikami i prezesem

0

Opera mydlana z tym abidalem jak klub go nie chce to niech go sprzeda a nie cały czas coś innego piszą!Fakt Faktem,że Abidal jest dobrym lewym obrońcą

0

Guardiola w tej chwili jest najlepszym trenerem na świecie moim zdaniem z Jose Mourinho....NIE MOŻE ODEJŚĆ OD BARCELONY
Popatrzcie ile zdobył trofeów przez 3 lata nikt akim dorobkiem nie może się pochwalić!

Visca el Barca

0

Real cały czas nie chce sie przyznać do tego,że barcelona jest najlepsza!!!

0

Cuenca jest świetnym zawodnikiem musimy go mieć
Visca el Barca

0

Słyszałem,że Keita nas opuści...
Jak chce niech idzie mamy thiago i innych lepszych i młodszych:DD:

0

Bez iniesty panowie to nie ma Barcy moim zdaniem....Xavi i Iniesta i Leo Messi kluczowi zawodnicy w każdym meczu...VeB

0

Piękny filmik pogratulować Młodemu!!!!!

Barca jest Wielka!!!

Myślę,że dzisiaj będziemy świętować 3 trofeum w sezonie 2011/12!!

Transmisja jest o 20:45 na POLSACIE otwartym

BARCA BARCA BARCA!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?