Barca - Getafe 6:1
-
-
Konto usunięteTaka tam mała niespodzianka na początek :)
-
- Mr.Rijkaard 10 lutego 2013, 12:14 · Dyskusja
0
Czyzby to zwiastowało odblokowanie się Alexisa?
-
- Bartas10LM 10 lutego 2013, 12:14 · Dyskusja
0
świetnie Alexis, w końcu zachowałeś spokój !
Piękna asysta Iniesty !
-
- CzemierBarcelona 10 lutego 2013, 12:13 · Dyskusja
0
Panie Alexis, nie można było tak w każdym meczu? Szczególnie z Malagą na CN.
-
- arturekker 10 lutego 2013, 12:13 · Dyskusja
0
Inny skład i od razu widać motywacje i chęć do gry, rezerwy chcą walczyć o skład i dają z siebie wszystko.
-
-
Konto usuniętegdzie są teraz hejterzy Alexisa ,pytam się gdzie?
-
-
Konto usuniętenareszcie
-
-
Konto usunięteAlexis, cieszy bramka,
ale ta Iniesta pana asysty była genialna

Sortowanie