Trening 30.11.2013
-
-
Konto usunięteMoże w końcu Atletico punkty straci, na razie Elche trzyma 0:0.
-
- DinaczClue 30 listopada 2013, 16:50 · Dyskusja
0
Carles zdrowie masz tylko jedno. Lepiej żeby się Tarzan oszczędzał, bo będzie więcej takich urazów.
-
- Pablito_Barca 30 listopada 2013, 16:47 · Dyskusja
0
Chciałbym widzieć taki skład: Pinto-patric, pique, bartra, adriano-song,sergi, fabregas-pedro, alexis, ney. Ale najbardziej prawdopodobne będzie pinto-montoya, pique, masche, adriano- busquets, iniesta, xavi- alexis, fabregas, neymar. A może to nawet lepiej bo athletic to silna drużyna na swim terenie i przyda się najlepszy możliwy skład.
-
- Assembler 30 listopada 2013, 16:39
0
-
- El Plutoninho 30 listopada 2013, 16:34 · Dyskusja
0
A może tak odpoczynek dla Neya?
-
- PitbullFeatMessi 30 listopada 2013, 16:23 · Dyskusja
0
juz robben bardziej zasluguje na zlota pilke niz ribery
-
- AntyDavidLuiz. 30 listopada 2013, 16:22 · Dyskusja
0
czytelnik, no rzeczywiscie to Ribery ciagnie Bayern (haha...). Robben polowe roboty tam odwala, statystyki pewnie bedzie mial podobne (gdyby nie kontuzje to by go zjadl). Kolejne 2 brameczki dzisiaj dorzuca, a Bayern o wiele lepiej gra bez frąka "dajcie mi zlota pilke" riberiego.
-
-
Konto usunięteHej czy mogli byście polubić fanpage mojego kolegi Dziekuję
https://www.facebook.com/CataloniaFCB1899FCB
-
- Assembler 30 listopada 2013, 15:59
0
-
- PitbullFeatMessi 30 listopada 2013, 15:59 · Dyskusja
0
Pinto
Montoya, Puyol, Bartra, Adriano
Roberto, Xavi, Busquests,
Sanchez Cesc Neymar
-
- Barca-the-best 30 listopada 2013, 15:56 · Dyskusja
0
Pinto
Adriano, Pique, Bartra, Montoya
Sergio, Xavi, Fabregas
Neymar, Alexis, Iniesta
Taki skład byłby najlepszy!
A przy dobrym wyniku Adama, Roberto i Song z ławki.
-
- cescblaugrana95 30 listopada 2013, 15:48 · Dyskusja
0
http://www.livesports.pl/mecz/zeITuEH0/#sklady;1
Deulofeu w pierwszym składzie Evertonu, ciekawe co pokaże ;)
-
- Melonessi 10 30 listopada 2013, 15:12 · Dyskusja
0
A o Albie nadal nic :(


Sortowanie