Wspólny grill
-
- ViscaElLeo 2 sierpnia 2015, 22:11 · Dyskusja
0
Luch załatwia transfer
-
- BOSSS85 2 sierpnia 2015, 22:10 · DyskusjaPolecają
3
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
calkiem spoko dziala
-
- DonMatteo901 2 sierpnia 2015, 22:10 · Dyskusja
0
Co to za blond pani?
-
-
Konto usuniętehttp://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html tu transmisja po hiszpańsku, bez konieczności wyłączania AdBlocka
-
- fc_barcelona_1899 2 sierpnia 2015, 22:09 · DyskusjaPolecają
1
O kurna, Munir zapuścił brodę :D Po prostu nie do poznania!
-
-
Konto usunięte
-
-
Konto usunięteCoś długa ta przerwa :P
-
- barcafan07 2 sierpnia 2015, 22:09 · DyskusjaPolecają
3
Moge prośić o działający link na YT
-
- FcBarcaBigFan 2 sierpnia 2015, 22:08 · Dyskusja
0
Ludzie! Ile można wklejać tych linków z golem Xaviego?
-
-
Konto usunięteMunir z Sandro wchodza ;)
-
- ranger3120 2 sierpnia 2015, 22:08 · DyskusjaPolecają
1
Wie ktoś ile jeszcze będzie trwał ten przetarg o ligę hiszpańską?
-
- DROGBAtheLegend 2 sierpnia 2015, 22:08 · DyskusjaPolecają
5
06.06.2015r. Finał LM. Zwycięstwo:
,,Wspaniały trener''
,,Idealnie, tak trzymać Lucho''
,,Wiedziałem że będzie z niego dobry trener''
,,#LuchoPower''
02.08.2015r. Mecz towarzyski. Po pierwszej połowie 2:1 dla Fiorentiny:
,,Luis out!''
,,Zwolnić wuefistę''
,,Wygrana w LM to był fart''
,,#LuchoOut!''
-
- Mike 2 sierpnia 2015, 22:07 · DyskusjaPolecają
4
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=7
Angielski komentarz.
-
-
Konto usunięteAle Generał wkręcił z wolnego!! :) -- http://static.fangol.pl/content/6/f/c/6fc27e2f08509ac1560dab17c6002a6c-full.gif
-
-
Konto usunięteJa nie wiem czy ludzie są intelektualnie niedorozwinięci czy po prostu głupi i leniwi?! Co to za filozofia wpisać w YouTube "Fiorentina Barcelona" i w filtrach dać na "na żywo"...


Sortowanie