Emerson udzielił kilku wypowiedzi dla mediów FC Barcelony, opowiadając o swoich planach na najbliższy sezon oraz o przeszłości w Betisie.
Cel: Chcę zatriumfować w Barcelonie.
Aspiracje: Moim marzeniem było trafienie tutaj i gra w tak wielkim klubie. Od dziecka chciałem grać w Barcelonie. Urodziłem się w fawelach, w bardzo biednej dzielnicy i chciałem zostać piłkarzem, bo widziałem, że tak mógłbym pomóc rodzinie.
Betis: Bardzo się tam poprawiłem pod względem defensywnym. Nauczyłem się utrzymać koncentrację przez cały czas. To jedno z moich najlepszych wspomnień, dorosłem jako osoba i jako piłkarz. Ten etap pomógł mi trafić do Barçy.
Dani Alves: Dał mi kilka porad. Cenię go od dziecka, podziwiam go za jego osobowość i jakość piłkarską. Bardzo lubi rywalizację. Jest niesamowitym zawodnikiem i osobą.
Barcelona: Cieszę się, że mogę poznać to miasto. Jest bardzo piękne.
Komentarze (12)