Niemcy chcą grać w Barcelonie

Gilu

9 stycznia 2007, 11:28

Brak komentarzy
Magazyn sportowy ‘Kicker' przeprowadził ankietę na zawodnikach niemieckiej Bundesligi, w jakiej chcieliby zagrać drużynie. Większość z nich chciałaby zostać pozyskana przez Barcelonę i grać na Camp Nou.

Z ankiety wynika, że Barça jest jedną z najmodniejszych drużyn na świecie. Sukcesy, siła i gwiazdy działają jak magnes na kolegów po fachu z innych krajów.

Spośród 250 ankietowanych osób, 41,6% chciałoby przejść do Barcelony. Na drugim miejscu uplasował się Real Madryt, w którym chęć gry zadeklarowało 13% ankietowanych. 9,9% wybrało Arsenal, a Chelsea i Liverpool zdobyło kolejno 9,5% i 7,5%.

Piłkarzy Bundesligi spytano także o to, kogo uważają za najlepszego piłkarza globu. Wybrany został Ronaldinho. Według 72,5% ankietowanych, Brazylijczyk jest bardzo zdeterminowany na boisku i potrafi przeważyć losy spotkania.

Daleko za nim znalazł się Fabio Cannavaro z 5,6%. Trzecie miejsce okupuje Miroslav Klose, który zdobył 3,2%, zaś czwarte napastnik Chelsea - Didier Drogba, który uzyskał 2,8%.

Trzecie pytanie w ankiecie dotyczyło najlepszego obcokrajowca w Bundeslidze. Wygrał Diego z 77,6% głosów. Były zawodnik Barcelony, Mark van Bommel, uzyskał jedynie 1% głosów.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze