Puyol: To będzie inna Barça
Kapitan Barcelony Carles Puyol nie ukrywał wczoraj swojej radości z tego, że po raz pierwszy od 19 października 2006 roku Duma Katalonii ćwiczyła w komplecie, że wszyscy jego koledzy są już zdrowi i zdolni do gry.
Bardzo się cieszę, że wszyscy są już zdrowi. Koledzy, którzy wrócili do nas po kontuzjach na treningu prezentowali się naprawdę dobrze. Jestem szczęśliwy, że są z nami, bo teraz staniemy się jeszcze silniejszą ekipą. Z Eto'o i Messim to będzie inna Barça, o wiele lepsza Barça.
Puyol nie zapomniał też o Ronaldinho: Ronnie po kontuzjach Eto'o i Messiego musiał wziąć ciężar za grę w ataku na swoje barki. Odbiło się to na jego zdrowiu, ponieważ w tym czasie otrzymał wiele ciosów od rywali, był wielokrotnie brutalnie faulowany. Nie mogło to nie odbić się na jego zdrowiu i dyspozycji. On jednak też dochodzi do siebie. Lada dzień powinien być gotowy na 100% do gry. Wszyscy zawodnicy będą nam teraz bardzo potrzebni, ponieważ powoli wkraczamy w decydującą fazę sezonu.
Na koniec zapytany o to jak widzi zmianę pozycji dla Márqueza ze środkowego obrońcy na defensywnego pomocnika mówi: Rafa doskonale radził sobie w obronie. Mam do niego wielki szacunek. Teraz zamienił się miejscami z Edmílsonem i myślę, że zarówno jeden jak i drugi świetnie będą wywiązywać się z powierzonych im zadań.
[źródło: Sport]
Bardzo się cieszę, że wszyscy są już zdrowi. Koledzy, którzy wrócili do nas po kontuzjach na treningu prezentowali się naprawdę dobrze. Jestem szczęśliwy, że są z nami, bo teraz staniemy się jeszcze silniejszą ekipą. Z Eto'o i Messim to będzie inna Barça, o wiele lepsza Barça.
Puyol nie zapomniał też o Ronaldinho: Ronnie po kontuzjach Eto'o i Messiego musiał wziąć ciężar za grę w ataku na swoje barki. Odbiło się to na jego zdrowiu, ponieważ w tym czasie otrzymał wiele ciosów od rywali, był wielokrotnie brutalnie faulowany. Nie mogło to nie odbić się na jego zdrowiu i dyspozycji. On jednak też dochodzi do siebie. Lada dzień powinien być gotowy na 100% do gry. Wszyscy zawodnicy będą nam teraz bardzo potrzebni, ponieważ powoli wkraczamy w decydującą fazę sezonu.
Na koniec zapytany o to jak widzi zmianę pozycji dla Márqueza ze środkowego obrońcy na defensywnego pomocnika mówi: Rafa doskonale radził sobie w obronie. Mam do niego wielki szacunek. Teraz zamienił się miejscami z Edmílsonem i myślę, że zarówno jeden jak i drugi świetnie będą wywiązywać się z powierzonych im zadań.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)