Alonso zachwala Xaviego

Barman

13 lutego 2007, 15:51

Brak komentarzy
Pomocnik 'The Reds', Xabi Alonso w wywiadzie udzielonym dziennikowi "Echo", który jest miejscową gazetą miasta Beatlesów oznajmił, że największą siłą Barçy jest środkowy pomocnik Xavi Hernandez.

Były zawodnik Realu Sociedad San Sebastian uważa, że to właśnie Xavi, a nie Ronaldinho, Messi czy Eto'o jest podstawowym elementem składanki Franka Rijkaarda.

"Jego gra w każdym meczu jest bardzo przyjemna do oglądania. Stara się robić wszystko doskonale nawet na treningach. Jest graczem całkowicie dojrzałym, który posiada niewiarygodny talent. Zaszczytem jest przeciwko niemu wystąpić."

Ciągle niewiadoma jest sprawa gry innego środkowego pomocnika w drużynie LFC, Javier Mascherano. 'El Jeffe' już trenuje z drużyną 'The Reds' jednak nie dostał jeszcze całkowitego pozwolenia na grę od FA i FIFA.

[źródło: Sport]

txt by Efi
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze