Messi i Saviola bez wakacji?
W tym roku od 26 czerwca do 15 lipca w Wenezueli będzie rozgrywany turniej Copa America. Co to oznacza dla zawodników będących reprezentantami zespołów biorących udział w tych zmaganiach? Na pewno brak wakacji, a tym samym brak czasu na regenerację po wyczerpującym sezonie ligowym.
Jak to się ma w stosunku do Barcelony? Wszystko wskazuje na to, że na Copa America powołania dostanie trójka naszych zawodników - Messi, Saviola (Argentyna) i Márquez (Meksyk). Jedynym z naszych piłkarzy, który powinien być na turnieju, a który raczej na pewno nie niego nie pojedzie jest Ronaldinho, który poprosił trenera kadry - Dungę, by ten mu dał czas na odpoczynek.
Już teraz selekcjoner reprezentacji Argentyny - Alfio ‘Coco' Basile zapowiedział, że na początku marca poda listę kadrowiczów grających na co dzień w kraju. Na podanie reszty kadry będzie miał czas. Termin zgłaszania zawodników na Copa America upływa na 15 dni przed inauguracją zmagań.
Kolejna edycja Copa America zostanie rozegrana w Argentynie w 2011 roku.
[źródło: Sport]
Jak to się ma w stosunku do Barcelony? Wszystko wskazuje na to, że na Copa America powołania dostanie trójka naszych zawodników - Messi, Saviola (Argentyna) i Márquez (Meksyk). Jedynym z naszych piłkarzy, który powinien być na turnieju, a który raczej na pewno nie niego nie pojedzie jest Ronaldinho, który poprosił trenera kadry - Dungę, by ten mu dał czas na odpoczynek.
Już teraz selekcjoner reprezentacji Argentyny - Alfio ‘Coco' Basile zapowiedział, że na początku marca poda listę kadrowiczów grających na co dzień w kraju. Na podanie reszty kadry będzie miał czas. Termin zgłaszania zawodników na Copa America upływa na 15 dni przed inauguracją zmagań.
Kolejna edycja Copa America zostanie rozegrana w Argentynie w 2011 roku.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)