Nowy Felieton by Qba

pytoneyro

4 marca 2007, 01:33

Brak komentarzy
Jeszcze w pomeczowym ferworze i ciągle z krwawiącym sercem nasz zaprzyjaźniony user i były redaktor w jednym napisał ciekawy text. Kontrowersyjne spojrzenie na F.C Barcelonę i jej poczynania w obecnym sezonie. Krytyka piłkarzy i trenera. Czy podzielisz przekonania i frustracje autora felietonu? Zachęcam do komentwania!

Qba: Mistrzostwo to tylko marzenie
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze