Nowy Felieton by Qba
Jeszcze w pomeczowym ferworze i ciągle z krwawiącym sercem nasz zaprzyjaźniony user i były redaktor w jednym napisał ciekawy text. Kontrowersyjne spojrzenie na F.C Barcelonę i jej poczynania w obecnym sezonie. Krytyka piłkarzy i trenera. Czy podzielisz przekonania i frustracje autora felietonu? Zachęcam do komentwania!
Qba: Mistrzostwo to tylko marzenie
Qba: Mistrzostwo to tylko marzenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)