Larsson wrócił do Szwecji dla rodziny

Barman

12 marca 2007, 21:14

Brak komentarzy
Szwedzki napastnik Henrik Larsson, który po dziesięciu tygodniach wypożyczenia do Manchesteru United nie zdecydował się przedłużyć pobytu w Anglii i wrócił do zespołu Helsingborg przyznał, że powodem podjęcia przez niego decyzji były względy rodzinne.

"Manchester to fantastyczny zespół, doskonale mi się w nim grało, ale dłuższe rozstanie z rodziną zupełnie mi nie odpowiadało. Termin umowy wypożyczenia minął, dlatego wróciłem do Szwecji. Teraz najważniejsze dla mnie będzie jak najlepsze przygotowanie się do sezonu ligowego w Szwecji, który rozpoczyna się w kwietniu" - stwierdził Larsson w wywiadzie udzielonym dziennikowi "Dagens Nyheter".

Larsson zdementował także pojawiające się informacje o możliwości swego powrotu do reprezentacji Szwecji z gry, w której zrezygnował w ubiegłym roku.

"We wrześniu skończę 36 lat, mój czas w reprezentacji minął, nie mam zamiaru starać się o powrót. W moim kraju jest wielu młodych, utalentowanych napastników, teraz oni będą grali w zespole narodowym" - dodał.

[źródło: Gazeta Wyborcza]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze