Zawodnik miesiąca: luty

Gilu

1 kwietnia 2007, 00:12

Brak komentarzy
W plebiscycie na najlepszego zawodnika lutego zwyciężył Ronaldinho. Brazylijczyk uzyskał uzyskał 705 waszych głosów. Drugie miejsce zajął zdobywca 528 głosów, Leo Messi. Miejsce trzecie, z dorobkiem 231 głosów zajął Andrés Iniesta. Czwarte i piąte miejsce przypada w udziale: Xaviemu (177 głosów) i Deco (161 głosów).

Jednocześnie informujemy, że można już głosować na najlepszego zawodnika miesiąca marzec. Bierzemy pod uwagę następujące mecze:

2007-03-03 Sevilla - Barcelona 2:1
2007-03-06 Liverpool - Barcelona 0:1
2007-03-10 Barcelona - Real M. 3:3
2007-03-17 Recreativo - Barcelona 0:4
2007-03-31 Barcelona - Deportivo 2:1

Zapraszamy do głosowania! Jak zwykle, jest ono możliwe przez wybór 'najlepszego' u dołu strony głównej VeB! lub pod tym adresem.
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze