Real Madryt faworytem klibiców

IceMan

11 kwietnia 2007, 13:08

Brak komentarzy
Kto zdobędzie tytuł mistrzowski? Kibice stawiają na Real Madryt. W sondzie przeprowadzonej przez dziennik ‘Marca' wzięło udział ponad 100.000 internautów, którzy mieli za zadanie wytypować swojego faworyta do końcowego tryumfu w La Liga.

Jeszcze niedawno to FC Barcelona była zdecydowanym faworytem do zdobycia Campeonato, ale po ostatniej kolejce ligowej sytuacja uległa zmianie. Internauci, którzy wzięli udział w sondzie przeprowadzonej przez madrycki dziennik najwięcej głosów oddali na Real Madryt (46%). Drugie miejsce zajęła Barça, która uzyskała 36% głosów.

Warto przypomnieć, iż w ubiegłym tygodniu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. To Duma Katalonii była faworytem fanów z 50% poparciem, a odwieczny rywal ze stolicy miał zaledwie 25% głosów.

Mistrz może być tylko jeden, a tak ciekawego sezonu w La Liga nie było dawno. Wspaniała walka o mistrzostwo toczyć się będzie zapewne do ostatniej kolejki.

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze