Deco: Chcę pozostać w Barcelonie

Looky

13 kwietnia 2007, 13:13

Brak komentarzy
W wywiadzie opublikowanym na łamach "Diario de Noticias" Deco podkreślił, że jego pragnieniem jest chęć kontynuowania kariery w Barcelonie. "To ważny moment dla Barçy i moim pragnieniem jest to by pozostać w klubie. To jest to czego chcę" - powiedział Portugalczyk. "Jestem dobrze traktowany wewnątrz i na zewnątrz zespołu" - dodał.

Deco podkreślił, że "nie oczekuje wielkich zmian w drużynie", ale podkreślił, że "zdaje sobie sprawę, iż w piłce są momenty, w których zdarzają się niespodzianki". Pomocnik Barçy zaznaczył, że chce dalej cieszyć się grą na Camp Nou. Zapytany o możliwość zdobycia trzeciego z rzędu mistrzowskiego tytułu, odpowiedział: "Jesteśmy liderem La Liga i mamy znakomitą okazję, by obronić trofeum".

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze