Deco: Chcę pozostać w Barcelonie
W wywiadzie opublikowanym na łamach "Diario de Noticias" Deco podkreślił, że jego pragnieniem jest chęć kontynuowania kariery w Barcelonie. "To ważny moment dla Barçy i moim pragnieniem jest to by pozostać w klubie. To jest to czego chcę" - powiedział Portugalczyk. "Jestem dobrze traktowany wewnątrz i na zewnątrz zespołu" - dodał.
Deco podkreślił, że "nie oczekuje wielkich zmian w drużynie", ale podkreślił, że "zdaje sobie sprawę, iż w piłce są momenty, w których zdarzają się niespodzianki". Pomocnik Barçy zaznaczył, że chce dalej cieszyć się grą na Camp Nou. Zapytany o możliwość zdobycia trzeciego z rzędu mistrzowskiego tytułu, odpowiedział: "Jesteśmy liderem La Liga i mamy znakomitą okazję, by obronić trofeum".
[źródło: Mundo Deportivo]
Deco podkreślił, że "nie oczekuje wielkich zmian w drużynie", ale podkreślił, że "zdaje sobie sprawę, iż w piłce są momenty, w których zdarzają się niespodzianki". Pomocnik Barçy zaznaczył, że chce dalej cieszyć się grą na Camp Nou. Zapytany o możliwość zdobycia trzeciego z rzędu mistrzowskiego tytułu, odpowiedział: "Jesteśmy liderem La Liga i mamy znakomitą okazję, by obronić trofeum".
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)