Ronaldinho chory na mononukleozę?

IceMan

19 kwietnia 2007, 16:22

Brak komentarzy
FC Barcelona zdementowała w środę informację, jakoby jej brazylijski piłkarz Ronaldinho cierpiał na bardzo osłabiającą chorobę - mononukleozę.

Mononukleoza to wirusowa choroba zakaźna, objawiająca się nadmiarem monocytów we krwi (monocyty to rodzaj leukocytów, białych ciałek krwi).

Klub oznajmił, że Ronaldinho leczony jest antybiotykami po niedawnym zapaleniu migdałków, ale wznowił już indywidualne treningi, by odzyskać pełną sprawność.

Informację o mononukleozie Ronaldinho podało wcześniej Radio Barcelona. Kataloński klub poinformował, że zaczeka do końca tygodnia z ogłoszeniem stanu zdrowia Brazylijczyka.

[źródło: gazeta.pl]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze