Laporta: Być może zabrakło determinacji

Looky

23 kwietnia 2007, 22:15

Brak komentarzy
"Wszystko co mogę powiedzieć to to, że musimy ciężko pracować i wygrywać kolejne mecze. Wiele zespołów walczy o mistrzostwo, ale wierzę, że dzięki pracy na końcu pozostaniemy tam gdzie jesteśmy teraz. Każdy z nas musi podążać tą samą drogą, trzeba upewnić się, że piłkarze nie stracili pewności siebie, bo co do tego, że dysponują odpowiednim talentem i umiejętnościami nie mam wątpliwości" - powiedział po wczorajszym meczu Joan Laporta.

"Może brakowało nam trochę determinacji, żeby zwyciężyć w niektórych meczach. Wszystko było w naszych rękach, mogliśmy znacznie przybliżyć się do mistrzostwa, ale nie udało nam się tego dokonać" - kontynuował prezydent Barçy. "Przeciwko Villarreal w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Później nasz przeciwnik postawił nam ciężkie warunki" - zakończył.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze