Laporta: Być może zabrakło determinacji
"Wszystko co mogę powiedzieć to to, że musimy ciężko pracować i wygrywać kolejne mecze. Wiele zespołów walczy o mistrzostwo, ale wierzę, że dzięki pracy na końcu pozostaniemy tam gdzie jesteśmy teraz. Każdy z nas musi podążać tą samą drogą, trzeba upewnić się, że piłkarze nie stracili pewności siebie, bo co do tego, że dysponują odpowiednim talentem i umiejętnościami nie mam wątpliwości" - powiedział po wczorajszym meczu Joan Laporta.
"Może brakowało nam trochę determinacji, żeby zwyciężyć w niektórych meczach. Wszystko było w naszych rękach, mogliśmy znacznie przybliżyć się do mistrzostwa, ale nie udało nam się tego dokonać" - kontynuował prezydent Barçy. "Przeciwko Villarreal w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Później nasz przeciwnik postawił nam ciężkie warunki" - zakończył.
[źródło: Goal]
"Może brakowało nam trochę determinacji, żeby zwyciężyć w niektórych meczach. Wszystko było w naszych rękach, mogliśmy znacznie przybliżyć się do mistrzostwa, ale nie udało nam się tego dokonać" - kontynuował prezydent Barçy. "Przeciwko Villarreal w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Później nasz przeciwnik postawił nam ciężkie warunki" - zakończył.
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)