Klose zostanie w Werderze do czerwca 2008

Gilu

2 maja 2007, 23:19

Brak komentarzy
Źródła zbliżone do Werderu Brema poinformowały, że Miroslav Klose pozostanie w drużynie do końca jego kontraktu, czyli do czerwca 2008 roku.

"Jesteśmy usatysfakcjonowani z osiągniętych porozumień" - powiedział Klaus Allofs, manager niemieckiego klubu, w wypowiedzi dla prestiżowej, niemieckiej gazety - "Süddeutsche Zeitung". Jednocześnie potwierdzono zainteresowanie Niemcem ze strony Bayernu Monachium.

"Były trzy możliwości albo przedłuży z nami kontrakt, albo odejdzie do zagranicznej drużyny, albo zostanie tutaj do końca umowy. Zdecydował się na trzecią możliwość" - dodał Allofs.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze