Klose zostanie w Werderze do czerwca 2008
Źródła zbliżone do Werderu Brema poinformowały, że Miroslav Klose pozostanie w drużynie do końca jego kontraktu, czyli do czerwca 2008 roku.
"Jesteśmy usatysfakcjonowani z osiągniętych porozumień" - powiedział Klaus Allofs, manager niemieckiego klubu, w wypowiedzi dla prestiżowej, niemieckiej gazety - "Süddeutsche Zeitung". Jednocześnie potwierdzono zainteresowanie Niemcem ze strony Bayernu Monachium.
"Były trzy możliwości albo przedłuży z nami kontrakt, albo odejdzie do zagranicznej drużyny, albo zostanie tutaj do końca umowy. Zdecydował się na trzecią możliwość" - dodał Allofs.
[źródło: Sport]
"Jesteśmy usatysfakcjonowani z osiągniętych porozumień" - powiedział Klaus Allofs, manager niemieckiego klubu, w wypowiedzi dla prestiżowej, niemieckiej gazety - "Süddeutsche Zeitung". Jednocześnie potwierdzono zainteresowanie Niemcem ze strony Bayernu Monachium.
"Były trzy możliwości albo przedłuży z nami kontrakt, albo odejdzie do zagranicznej drużyny, albo zostanie tutaj do końca umowy. Zdecydował się na trzecią możliwość" - dodał Allofs.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)