Giuly: Chciałbym częściej grać
Mimo kontuzji, która wyeliminowała Lionela Messiego na kilka miesięcy, Argentyńczyk jest obecnie niekwestionowaną postacią pierwszego zespołu Barcelony. Ludovic Giuly gra niewiele, stąd coraz częściej pojawiają się informacje o jego przeprowadzce do Włoch.
"Chciałbym częściej wybiegać na boisko, ale wciąż widzę siebie w Barcelonie na przyszły sezon. Odejdę jeśli prezydent klubu powie, że takie rozwiązanie będzie dla mnie lepsze" - powiedział Francuz na łamach "Catalunya Radio". Zapytany o możliwość wyjazdu z Katalonii Giuly stwierdził, że chciałby zasilić szeregi zespołu podobnej klasy: "Chciałbym odejść do podobnego klubu, takiego jak Juventus".
Ludovic pracował już z obecnym trenerem "Starej Damy" w sezonie 2003-2004 kiedy bronił barw Monaco. Deschamps nie od dziś wykazuje zainteresowanie francuskim napastnikiem Barçy i całkiem możliwe, że transfer Giuly'ego latem dojdzie do skutku. Innym piłkarzem Barcelony, kórego chcą sprowadzić władze Juve, jest Javier Saviola.
[źródło: Goal]
"Chciałbym częściej wybiegać na boisko, ale wciąż widzę siebie w Barcelonie na przyszły sezon. Odejdę jeśli prezydent klubu powie, że takie rozwiązanie będzie dla mnie lepsze" - powiedział Francuz na łamach "Catalunya Radio". Zapytany o możliwość wyjazdu z Katalonii Giuly stwierdził, że chciałby zasilić szeregi zespołu podobnej klasy: "Chciałbym odejść do podobnego klubu, takiego jak Juventus".
Ludovic pracował już z obecnym trenerem "Starej Damy" w sezonie 2003-2004 kiedy bronił barw Monaco. Deschamps nie od dziś wykazuje zainteresowanie francuskim napastnikiem Barçy i całkiem możliwe, że transfer Giuly'ego latem dojdzie do skutku. Innym piłkarzem Barcelony, kórego chcą sprowadzić władze Juve, jest Javier Saviola.
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)