Ribery: Klub moich marzeń? Barcelona, Real...

Looky

8 maja 2007, 16:26

Brak komentarzy
Frank Ribery, napastnik Olympique Marsylia potwierdził, iż latem może opuścić ojczyznę. "To prawda, że rok temu władze Lyon wykazywały zainteresowanie moją osobą. Teraz jednak wiem, że w grę wchodzi jedynie wyjazd za granicę. Jeśli odejdę, to tylko do klubu spoza Francji" - powiedział na łamach "France Football".

"Nie jestem zainteresowany grą w takim kraju jak Niemcy. Preferuję ligę angielską lub hiszpańską. O jakich klubach marzę? Manchester United, Barcelona, Real Madryt, Arsenal, Chelsea i Milan" - wyjaśniał. Ribery zaznaczył, że przy wyborze pracodawcy nie będzie kierował się aspektami finansowymi, lecz przede wszystkim możliwością regularnych występów: "Pieniądze nie będą sprawą decydującą, dobre zarobki zaoferuje przecież każdy z tych klubów. Chcę po prostu grać, nie chcę zmieniać klubu tylko po to, by siedzieć na ławce" - podkreślił.

Piłkarz OM podkreślił, że chce grać w Lidze Mistrzów i mieć kontakt z całą czołówką piłkarskiej Europy. Dodał jednocześnie, że byłby bardzo usatysfakcjonowany gdyby mógł tego dokonać w Marsylii. "W dniu, w którym będę opuszczał obecny klub, wysoko podniosę głowę. Moim priorytetem jest gra w Champions League w przyszłym sezonie. Dlaczego nie w Maryslii? Zrobię wszystko, by awansować z tym zespołem do LM. Później zobaczymy co stanie się po zakończeniu sezonu"- podsumował Ribery.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze