Thuram: Nie boimy się Realu

Looky

15 maja 2007, 23:07

Brak komentarzy
"Najważniejszą rzeczą jest to, że wierzymy w zdobycie mistrzowskiego tytułu. Pozostały cztery mecze i naprawdę uważam, że możemy je wygrać" - powiedział Lilian Thuram. "Kiedy twój zespołowi nie idzie, najważniejsze jest wsparcie kibiców. Gdy wszystko idzie dobrze, łatwo jest okazywać swoje uczucia. Ludzie mogą myśleć w tym momencie, że ciężko będzie zdobyć mistrzowski tytuł i mają rację, lecz muszą okazać nam swoje wsparcie" - dodał.

"Rozumiem fanów, ale ludzie nie wiedzą, że piłkarze również czują się dotknięci tą sytuacją. Najbardziej rozczarowani tą sytuacją są zawodnicy, którzy bardzo chcą wygrać ligę" - wyjaśnił Francuz dodając jednocześnie, że Barcelona nie obawia się Realu. "Nie boimy się. Do rozegrania pozostały cztery spotkania i mimo że będzie ciężko to jeśli je wygramy, powinniśmy zdobyć mistrzostwo." - podkreślił.

"Każdy mecz to osobna historia i nikt nie wie, który mecz wygra która drużyna i kiedy Real MAdryt może przegrać. Zastanawiające jest to, że za każdym razem kiedy zespół nie wygrywa, pojawiają się dyskusje na jej temat. To nielogiczne. Gydyby Betis nie wyrównał w ostatniej minucie, nikt nie rozmawiałby na temat występu drużyny" - zakończył.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze