Márquez wraca do treningów, nieobecność Deco

Kuba

16 maja 2007, 14:03

Brak komentarzy
Dzisiejszy trening Barcelony, który odbył się w La Masia stał pod znakiem nieobecności portugalskiej gwiazdy Dumy Katalonii, Deco. Niemniej jednak nie jest to jedyny szczegół dzisiejszych zajęć - do treningów powraca Rafael Márquez.

Meksykański defensor Azulgrany, nie trenował wraz z drużyną od 29. kwietnia i dopiero w dniu dzisiejszym powrócił do zajęć. Co może cieszyć Rafa wykonywał większość ćwiczeń tak samo jak jego koledzy.

Deco swoje dzisiejsze zajęcia odbywał w sali gimnastycznej. ‘20' Blaugrany ma nadzieję na szybkie wyleczenie kontuzjowanej lewej kostki.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze