Bayern nie rezygnuje z Deco

Looky

18 maja 2007, 14:52

Brak komentarzy
Włodarze Bayernu Monachium od przyszłego sezonu zamierzają odbudować potęgę bawarskiego klubu. Od kilku tygodni prasa donosi, iż w orbicie zainteresowań niemieckiej drużyny jest pomocnik Barcelony - Deco, który miałby stanowić idealne wzmocnienie składu Ottmara Hitzfelda.

Co na to sam zawodnik? Deco chce pozostać na Camp Nou, choć zdaje sobie sprawę, że wszystko zależy od władz Barçy, które po zakończeniu sezonu zdecydują o jego przyszłości. Bayern jest skłonny zapłacić za zawodnika 20 mln euro i dodatkowo włączyć do transakcji Roya Makaaya. Nie wiadomo jeszcze jak do takiej propozycji odniesie się Joan Laporta.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze