Barça B jednak nie spadnie?

Gilu

22 maja 2007, 14:21

Brak komentarzy
Fatalna gra rezerw Barcelony sprawiła, że w miniony weekend zostały one zdegradowane do Tercera Division (czwarta liga). Jednak spadek do niższej klasy rozgrywek nie jest przesądzony, ponieważ prezydent klubu Figueres powiedział, że istnieje możliwość wykupienia ich miejsca w Segunda Division przez drużynę ze stolicy Katalonii.

Enric Flix dodał, że Barcelona do tej pory nie kontaktowała się z Figueres, jednak nie zamyka drzwi przed ewentualnymi rozmowami. "Jeśli się do nas odezwą, zasiądziemy do rozmów", powiedział prezydent klubu. "To jest opcja, nad którą się zastanawiamy".

Wszystko zależy od tego, czy Figueres utrzyma się w lidze. Obecnie zajmuje czternaste miejsce w tabeli i ma przewagę dwóch punktów nad drużyną, która jest na najwyższej pozycji dającej spadek. Ostatnim rywalem klubu z miasta Salvadora Dalí jest... Barça B.

Catalunya Ràdio poinformowało, że istnieje także możliwość wykupienia miejsca w Segunda Division (druga liga) od Ciudad Murcia.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze