Eto'o znów kontrowersyjnie

Looky

23 maja 2007, 12:51

Brak komentarzy
Samuel Eto'o znów udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi, tym razem w wywiadzie dla jednej z madryckich gazet. Kameruński snajper mówił o swojej aktualnej sytuacji i ponownie wystąpił przeciwko wszystkim, którzy krytykują jego osobę.

Na temat możliwego odejścia z klubu podkreślił, że nie chce być dla nikogo zbędnym balastem. "Jeśli nadejdzie dzień, w którym znajdę się w takiej sytuacji, odejdę" - zaznaczył. "Od mojego pierwszego dnia w klubie są ludzie, którzy starają się przeciwstawić mnie Ronaldinho" - kontynuował Eto'o dodając, iż dzięki Joanowi Laporcie "nie udaje im się to".

Kameruńczyk nie wahał się powrócić do swojej wypowiedzi sprzed kilku miesięcy kiedy w Vilafranca spowodował niemałe zamieszanie kierując ostre słowa w stronę Rijkaarda, Rosella i Ronaldinho. "Ludzie muszą zastanowić się dlaczego tego typu słowa zostały wypowiedziane" - zaznaczył.

Rozdrapywanie zagojonych już nieco ran na pewno nie jest w tym momencie dla Barcelony korzystne. Wszelkie kontrowersje wokół zespołu nie pomogą Dumie Katalonii w odniesieniu zwycięstwa z Getafe i w ostatecznym rozrachunku w wyprzedzeniu Realu Madryt w walce o mistrzowski tytuł.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze