Ludo zagra dla Marsylii?

Kuba

4 czerwca 2007, 14:08

Brak komentarzy
Francuski piłkarz Barcelony - Ludovic Giuly ujawnił informacje, które mówią o zainteresowaniu jego osobą ze strony dwóch klubów z Ligue A - Lyonu i Marsylii.

"Żadną tajemnicą jest fakt, iż Lyon z roku na rok będzie chciał wzmacniać swój zespół. Także Marsylia nie pozostanie obojętna wobec już niemalże pewnego odejścia z klubu Franka Ribery'ego. Klub z południa Francji będzie chciał znaleźć alternatywę dla swojej młodej gwiazdy (takim kimś miałby być Giuly - dop. red.)", stwierdził filigranowy napastnik Azulgrany. Po czym dodał: "Każdą propozycję rozparzę."

Takie słowa były piłkarz AS Monaco wypowiedział na łamach francuskiej prasy. Wiarygodności owym wiadomością dodaje jeszcze prezydent Olimpique Marsylia, Papa Diouf: "Ludo jest wielkim piłkarzem, w dodatku ma dużo ogrania w meczach o wielką stawkę. Po jego wypowiedziach jesteśmy stanie mocniej postarać się w negocjacjach z Barçą. Mam bardzo dobre relacje z Joanem Laportą - ten fakt, nie zmienia jednak nic w negocjacjach.", stwierdził.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze