Barça i Milan walczą o Eduardo
Zawodnik Gremio Porto Alegre, Eduardo od pewnego czasu znajduje się w orbicie zainteresowań władz Milanu i Barcelony. 19-latek to jeden z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia w Brazylii, stąd jego wielka chęć wyjazdu do Europy. Jak zwykle w takich sytuacjach chodzi o pieniądze. Gremio oczekuje 20 mln euro, potencjalni kontrahenci skłonni są zapłacić 13 mln.
"Wiem, że Milan złożył propozycję i że Barça również wykazuje zainteresowanie moją osobą. Zdaję sobie jednak sprawę, że propozycje z tych klubów opiewają na niższą kwotę niż wynosi moja rynkowa wartość" - mówi sam zainteresowany.
Do walki o Carlosa Eduardo włączyli się również włodarze FC Porto, którzy chcą uzupełnić lukę w składzie po sprzedaży do Man Utd. Andersona.
[źródło: Goal]
"Wiem, że Milan złożył propozycję i że Barça również wykazuje zainteresowanie moją osobą. Zdaję sobie jednak sprawę, że propozycje z tych klubów opiewają na niższą kwotę niż wynosi moja rynkowa wartość" - mówi sam zainteresowany.
Do walki o Carlosa Eduardo włączyli się również włodarze FC Porto, którzy chcą uzupełnić lukę w składzie po sprzedaży do Man Utd. Andersona.
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)