Barça i Milan walczą o Eduardo

Looky

6 czerwca 2007, 16:58

Brak komentarzy
Zawodnik Gremio Porto Alegre, Eduardo od pewnego czasu znajduje się w orbicie zainteresowań władz Milanu i Barcelony. 19-latek to jeden z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia w Brazylii, stąd jego wielka chęć wyjazdu do Europy. Jak zwykle w takich sytuacjach chodzi o pieniądze. Gremio oczekuje 20 mln euro, potencjalni kontrahenci skłonni są zapłacić 13 mln.

"Wiem, że Milan złożył propozycję i że Barça również wykazuje zainteresowanie moją osobą. Zdaję sobie jednak sprawę, że propozycje z tych klubów opiewają na niższą kwotę niż wynosi moja rynkowa wartość" - mówi sam zainteresowany.

Do walki o Carlosa Eduardo włączyli się również włodarze FC Porto, którzy chcą uzupełnić lukę w składzie po sprzedaży do Man Utd. Andersona.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze