AS: Dudek przyjął warunki Realu

Kuba

23 czerwca 2007, 15:16

Brak komentarzy
Dziennik "AS" twierdzi, że Jerzy Dudek zaakceptował warunki Realu Madryt. Polak miał się zgodzić na roczny kontrakt z opcją przedłużenia kontraktu o rok, a także na zarobki.

Przedłużenie kontraktu będzie zależało od tego jak Dudek poradzi sobie w Madrycie. Według hiszpańskiej gazety pensja 34-letniego golkipera nie będzie zbyt wygórowana. Podobno Dudek podpisze kontrakt z Realem, bo zależy mu, by pokazać trenerowi Liverpoolu Rafaelowi Benitezowi, że może jeszcze grać w wielkim klubie. Hiszpan od dwóch lat trzymał polskiego bramkarza na ławce rezerwowych.

Na pomysł transferu Dudka wpadł dyrektor sportowy Realu Predrag Mijatović. Serb rozmawiał już kilkakrotnie z agentem Polaka Janem de Zeeuwem.

"AS" twierdzi, że oprócz Dudka do Realu przyjdą także Javier Saviola (Barcelona), Claude Makelele (Chelsea), Gabriel Heinze (Manchester United) i Kaka (Milan)

[źródło: Gazeta Wyborcza]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze