Real mistrzem Hiszpanii...

IceMan

25 czerwca 2007, 08:54

Brak komentarzy
Wszyscy związani z FC Barceloną chcieliby jak najszybciej zapomnieć o sezonie 2006/2007. Tydzień temu mistrzowski tytuł świętowali piłkarze Realu Madryt, którzy w końcowej konfrontacji dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich meczów pokonali Dumę Katalonii. Fani Blaugrany liczyli na to, że koszykarze pomszczą swoich kolegów, ale tak się nie stało...

Przed wczorajszym, czwartym finałowym spotkaniem pomiędzy Realem a Barceloną 2-1 prowadzili koszykarze ze stolicy. Faworytem czwartego spotkania byli bez wątpienia Katalończycy, którzy grali przed własną publicznością.

Ale już od początku mecz układał się nie tak jak tego oczekiwano. ‘Blancos' rozpoczęli z wielkim animuszem wyciągając wnioski z poprzedniego pojedynku i wygrali pierwszą kwartę 27-22. W drugiej było jeszcze gorzej, Barça uległa rywalom aż 9 punktami i jasnym stało się, iż tylko cud może uratować zwycięstwo Navarro i spółce.

Niestety w drugiej połowie Winterthur Barcelona zdołał odrobić zaledwie 3 oczka, a wynik końcowy brzmiał 71-82 co oznaczało jedno. Mistrzostwo Hiszpanii trafiło w ręce Realu Madryt.

7.301 fanów musiało oglądać świętowanie mistrzowskiego tytułu przed odwiecznego rywala na parkiecie Palau Blaugrana...

Winterthur Barcelona (22+11+17+21): Lakovic (15), Navarro (5), De la Fuente (3), Marconato (4), Kasun (4) -equipo inicial-, Trias (6), Vázquez (6), Kakiouzis (11), Basile (2), Grimau (9) y Ukic (6).

Real Madrid (27+20+17+18): Bullock (12), Tunceri (15), Mumbrú (2), Hervelle (7), Reyes (21) -equipo inicial-, Sekulic (5), Smith (10), López (10), Tomas (-), Hernández-Sonseca (-) y Llull (-).

Widzów: 7.301

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze