Roger García kończy karierę
Roger García, trzydziestoletni piłkarz podjął chyba najbardziej skomplikowaną decyzję swojego życia. Mający 30 lat były piłkarz Barcelony zakończył karierę piłkarską. Po 250 rozegranych meczach w Primera Division, trafił do Ajaxu - tam jeden sezon współpracował z Henkiem Ten Cate.
Jego kariera z Barceloną rozpoczęła się gdy był małym chłopcem. 6 maja 1995 roku ówczesny trener Barçy - Johan Cruyff powołał go do gry w pierwszym zespole. W jego debiutanckim meczu przeciwnikiem Azulgrany było Deportivo La Coruña. Holender nazwał go najlepszą lewą nogą świata. Po czterech latach gry spędzonych w ekipie prowadzonej przez twórcę Dream Teamu trafił do Espanyolu, z którym wygrał Copa del Rey. W 2003 roku został piłkarzem Villarreal, a w ostatnim sezonie swojej kariery trafił do Ajaxu
[źródło: Sport]
Jego kariera z Barceloną rozpoczęła się gdy był małym chłopcem. 6 maja 1995 roku ówczesny trener Barçy - Johan Cruyff powołał go do gry w pierwszym zespole. W jego debiutanckim meczu przeciwnikiem Azulgrany było Deportivo La Coruña. Holender nazwał go najlepszą lewą nogą świata. Po czterech latach gry spędzonych w ekipie prowadzonej przez twórcę Dream Teamu trafił do Espanyolu, z którym wygrał Copa del Rey. W 2003 roku został piłkarzem Villarreal, a w ostatnim sezonie swojej kariery trafił do Ajaxu
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)