Roger García kończy karierę

Kuba

8 lipca 2007, 15:49

Brak komentarzy
Roger García, trzydziestoletni piłkarz podjął chyba najbardziej skomplikowaną decyzję swojego życia. Mający 30 lat były piłkarz Barcelony zakończył karierę piłkarską. Po 250 rozegranych meczach w Primera Division, trafił do Ajaxu - tam jeden sezon współpracował z Henkiem Ten Cate.

Jego kariera z Barceloną rozpoczęła się gdy był małym chłopcem. 6 maja 1995 roku ówczesny trener Barçy - Johan Cruyff powołał go do gry w pierwszym zespole. W jego debiutanckim meczu przeciwnikiem Azulgrany było Deportivo La Coruña. Holender nazwał go najlepszą lewą nogą świata. Po czterech latach gry spędzonych w ekipie prowadzonej przez twórcę Dream Teamu trafił do Espanyolu, z którym wygrał Copa del Rey. W 2003 roku został piłkarzem Villarreal, a w ostatnim sezonie swojej kariery trafił do Ajaxu

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze