Milito przyleci w czwartek

Dylu

16 lipca 2007, 17:42

Brak komentarzy
Ex-zawodnik Realu Zaragoza, Gabriel Milito, będący ostatnim wzmocnieniem zespołu FC Barcelony tego lata przed sezonem 2007/08 przyleci do stolicy Katalonii w czwartek. Tego dnia Argentyńczyk, który do tej pory koncentrował się na udziale w turnieju Copa América, rozgrywanym w Wenezueli, przejdzie serię badań medycznych i podpisze swój kontrakt z Dumą Katalonii. Oznacza to tyle, że już w czwartek może odbyć się prezentacja zawodnika na Camp Nou.

Przypomnijmy, że Barça zapłaci klubowi z Aragonii 17 mln euro plus 3,5 mln ewentualnych dodatków w przypadku odniesionych sukcesów. Defensor podpisze natomiast 4-letni kontrakt, w którym zostanie zawarta kwota 90 mln euro odstępnego.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze