Messi szaleje na treningu

Barman

18 sierpnia 2007, 13:48

Brak komentarzy
Spotkanie, które rozegrane zostało dzisiejszego przedpołudnia na La Masia pokazało, iż Argentyńczyk znajduje się w wyśmienitej formie.

Grupa trenujących została podzielona na dwie drużyny, po 9 piłkarzy każda. Ekipę 'pomarańczowych' utworzyli: Valdés, Zambrotta, Márquez, Sylvinho, Iniesta, Motta, Giovani, Ronaldinho i Henry, natomiast w teamie 'niebieskich' zagrali: Jorquera, Abidal, Milito, Oleguer, Touré Yaya, Xavi, Belletti, Messi i Eto'o.

Bohaterem w/w meczu został właśnie Messi, który pokazuje, iż w tej chwili jest w fantastycznej formie. Strzelił on oba gole dla swojej drużyny, która jednak poległa 2:3. Jeden z nich był wyjątkowej urody - poprzedzony został wspaniałym przyjęciem piłki, a następnie Leo umieścił piłkę w siatkę pięknym, technicznym strzałem obok bezradnego Valdésa. Dla 'pomarańczowych' bramki zdobyli Giovani (także był to 'golazo'), Ronaldinho (z karnego) oraz Iniesta.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze