Laporta: Wolę tego Deco sprzed dwóch lat
Sytuacja Deco to ostatnimi czasy jeden z najważniejszych tematów jaki poruszany jest w prasie, chociaż prezydent FC Barcelony za każdym razem zaprzecza jakoby w intencji klubu była sprzedaż Portugalczyka.
"Nigdy nie widziałem, by Deco martwił się o swą sytuację. To profesjonalista w każdym calu, teraz skupia się na treningach, bo wie, że przed nim bardzo ważny sezon. Ma na pewno świadomość, że ostatni sezon zakończył się porażką i trzeba teraz wyciągnąć odpowiednie wnioski" - mówi Joan Laporta.
Po tych słowach dodał jeszcze: "Mówiliśmy to już wielokrotnie, lecz powtórzę raz jeszcze: Deco nie jest na sprzedaż. Rozmawialiśmy z nim i jego agentem i wiemy, że ich wolą jest pozostanie w Katalonii. Oczywiście jednak, że wolę go oglądać w takiej formie jak był 2 lata temu. On sam zapytał mnie, czy zamierzam go sprzedać, jednak stanowczo temu zaprzeczyłem, tym samym na pewno zdecydowanie go uspokajając".
[źródło: Sport]
"Nigdy nie widziałem, by Deco martwił się o swą sytuację. To profesjonalista w każdym calu, teraz skupia się na treningach, bo wie, że przed nim bardzo ważny sezon. Ma na pewno świadomość, że ostatni sezon zakończył się porażką i trzeba teraz wyciągnąć odpowiednie wnioski" - mówi Joan Laporta.
Po tych słowach dodał jeszcze: "Mówiliśmy to już wielokrotnie, lecz powtórzę raz jeszcze: Deco nie jest na sprzedaż. Rozmawialiśmy z nim i jego agentem i wiemy, że ich wolą jest pozostanie w Katalonii. Oczywiście jednak, że wolę go oglądać w takiej formie jak był 2 lata temu. On sam zapytał mnie, czy zamierzam go sprzedać, jednak stanowczo temu zaprzeczyłem, tym samym na pewno zdecydowanie go uspokajając".
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)