Juande Ramos: Messi jest wspaniały

Looky

23 września 2007, 12:42

Brak komentarzy
Trener Sevilli, Juande Ramos na pomeczowej konferencji prasowej powiedział, że strzelec dwóch bramek - Messi był różnicą między jego zespołem i gospodarzami. Po środowej klęsce w Londynie, klub ze stolicy Andaluzji miał nadzieję na korzystny rezultat w Katalonii, ale fenomenalna forma młodego Argentyńczyka sprawiła, iż zdobywcy Pucharu UEFA wrócili do domu na tarczy.

"Wiedzieliśmy jak wielką jest indywidualnością, wiedzieliśmy że nie możemy go zlekceważyć nawet na moment" - mówił Juande. "Graliśmy dobrze, ale dyspozycja Messiego sprawiła, że ostatecznie straciliśmy bramki. To wspaniały piłkarz, przyjemnie patrzy się na jego grę, ale kiedy grasz przeciwko niemu to już zupełnie inna historia" - dodał.

Trener Sevilli bronił swoich zawodników, którzy przegrali wczoraj drugi mecz z rzędu. "Spotkania z Arsenalem czy Barceloną to nie są takie same pojedynki jak te, które rozgrywasz przeciwko dużo słabszym zespołom" - zauważył.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze