Plany na najbliższe dni

M_k

14 października 2007, 22:20

Brak komentarzy
Zawodnicy, którzy nie grali w weekend w meczach międzypaństwowych swoich krajów, powrócą w poniedziałek na Ciudad Deportiva. Valdés, Jorquera, Silvinho, Oleguer i Santi Ezquerro będą ćwiczyć z Barçą B pod kierunkiem Pepa Guardioli. Do przygotowań zostanie włączony Bojan, który już wywiązał się z obowiązków reprezentanta Hiszpanii i właśnie wraca do kraju.

Poniedziałkowy trening zaplanowany jest na godzinę 17. Przez następne dwa dni ćwiczenia będą odbywały się od 10 rano. Wszyscy mają nadzieję, że już w czwartek ze zgrupowań swoich reprezentacji powróci znaczny procent kadrowiczów. Jeśli tak, będzie można rozpocząć przygotowania do sobotniego pojedynku z Villarreal, który odbędzie się o godzinie 20.00.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze