Na El Madrigal bez Ronaldinho?

M_k

17 października 2007, 15:48

Brak komentarzy
Frank Rijkaard przez ostatnie dziesięć dni miał do dyspozycji tylko czterech graczy pierwszej drużyny, tymczasem w sobotę jego zespół czeka mecz na szczycie z Villarreal. Holenderski trener będzie chciał ocenić, w jakiej dyspozycji są jego gracze powracający ze zgrupowań swoich reprezentacji.

Ronaldinho, który po kontuzji próbuje odzyskać swoją dawną dyspozycje, powoli powraca do formy, co pokazało ostatnie spotkanie Canarinhos z Kolumbią. Jednak reprezentacja Brazylii w czwartek rano gra jeszcze mecz z Ekwadorem, w związku z czym Ronnie przybędzie do Barcelony dopiero w piątek. Frank Rijkaard obawia się wystawiania swoich największych gwiazd w ciężki ligowy bój, mając za sobą tylko jedną sesję treningową z drużyną w pełnym składzie.

Trzeba pamiętać, że Barcelonę czeka jeszcze wtorkowe spotkanie z Glasgow Rangers w fazie grupowej Ligi Mistrzów, oraz wiele ważnych spotkań w najbliższych miesiącach, w tym z takim drużynami jak Betis, Lyon, Valencia, Deportivo i Real Madryt. Holender zapewne zastosuje system rotacji, aby zachować świeżość wśród swoich piłkarzy.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze