Oceny za wczorajszy mecz

IceMan

8 listopada 2007, 11:35

Brak komentarzy
FC Barcelona pewnie i bez najmniejszych problemów pokonała Glasgow Rangers, w 4 kolejce Ligi Mistrzów. Katalończycy po bramkach Henry'ego i Messiego wygrali 2:0 i dzięki temu powiększyli swój dorobek punktowy do 10 oczek.

Victor Valdés - 6 - Portero Blaugrany nie miał zbyt wiele pracy w meczu z Rangersami. W pierwszej połowie nudził się jak fani z SB na meczach Realu z zeszłego sezonu, kiedy to zespół prowadził Capello. Dopiero pod koniec meczu Valdés miał okazję do ubrudzenia rękawic.

Puyol - 7 - Puyol jak to Puyol. Bezbłędny, zawsze był tam gdzie być powinien i jak na kapitana przystało po raz kolejny spisał się bardzo dobrze.

Thuram - 6 - Dopiero pod koniec spotkania musiał trochę nabiegać się za napastnikami z Glasgow.

Milito - 6 - Odpoczął w meczu z Betisem i wczoraj wrócił z naładowanymi bateriami. Nie napracował się za bardzo.

Abidal - 6 - Dobrze wykonał zadania, jakie powierzył mu Frank Rijkaard. Rywale nie sprawiali mu żadnych problemów.

Xavi - 7 - Nieustraszony. Szkoci chcieli zabić kataloński futbol grając defensywnie, ale nie bardzo im to wyszło. Między innymi przez Xaviego, który przez całe spotkanie grał jak profesor.

Toure - 6 - Nie zagrał kolejnego wielkiego spotkania, ale też nie był do tego zmuszony. Pewny, zwłaszcza w defensywie.

Iniesta - 6 - Zagrał bardzo poprawnie i spełnił zadanie nakreślone przez trenera.

Messi - 7 - Kolejny świetny występ w tym spektakularnym dla Argentyńczyka sezonie. Strzelił drugiego gola i był najgroźniejszym graczem Barçy we wczorajszym meczu.

Ronaldinho - 6 - Nie musiał udowadniac swojego geniuszu, zagrał dobrze, tak jak cały zespół. Owacyjnie nagradzany pojedynczymi zagraniami.

Henry - 5 - Strzelił pierwszego gola, ale nie zagrał tak błyskotliwie jakbyśmy tego oczekiwali. Powolny, nie radził sobie z obroną gości.

Gudjohnsen - 5 - Zastąpił Iniestę w środku pomocy i zagrał poprawnie.

Bojan - 6 - Miał tylko 10 minut na pokazanie się publiczności. Walczył i bardzo się starał, wniósł świeżośc do gry Barçy.

Oleguer - bez oceny

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze