Argentyna przegrywa, gol Messiego
Reprezentacja Argentyny straciła pierwsze punkty w eliminacjach mistrzostw świata 2010. Podopieczni Alfio Basile przegrali z Kolumbią 1:2, ale nas może cieszyć fakt, iż Leo Messi zdobył bramkę. Albiceleste prowadzili, lecz od 24. minuty grali w dziesiątkę i w drugiej połowie stracili dwa gole.
W obecności 45 tysięcy widzów zgromadzonych na stadionie w Bogocie, gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo nad drużyną zajmującą pierwsze miejsce w rankingu FIFA. W 24. minucie czerwoną kartkę otrzymał Tevez, lecz Messiemu nie przeszkodziło to w przeprowadzeniu znakomitej akcji i w uzyskaniu prowadzenia dla swojej reprezentacji.
Kolumbijczycy mieli jednak inicjatywę i po przerwie dwukrotnie pokonali bramkarza gości. Najpierw w 62. minucie Rubén Darío Bustos, a niespełna 20 minut później Moreno zmienili wynik na 2:1.
Messi należał do najlepszych na boisku i podobnie jak inny gracz Barçy - Gabriel Milito, grał pełne 90 minut.
[źródło: FCBarcelona.cat]
W obecności 45 tysięcy widzów zgromadzonych na stadionie w Bogocie, gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo nad drużyną zajmującą pierwsze miejsce w rankingu FIFA. W 24. minucie czerwoną kartkę otrzymał Tevez, lecz Messiemu nie przeszkodziło to w przeprowadzeniu znakomitej akcji i w uzyskaniu prowadzenia dla swojej reprezentacji.
Kolumbijczycy mieli jednak inicjatywę i po przerwie dwukrotnie pokonali bramkarza gości. Najpierw w 62. minucie Rubén Darío Bustos, a niespełna 20 minut później Moreno zmienili wynik na 2:1.
Messi należał do najlepszych na boisku i podobnie jak inny gracz Barçy - Gabriel Milito, grał pełne 90 minut.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)