Argentyna przegrywa, gol Messiego

Looky

21 listopada 2007, 11:25

Brak komentarzy
Reprezentacja Argentyny straciła pierwsze punkty w eliminacjach mistrzostw świata 2010. Podopieczni Alfio Basile przegrali z Kolumbią 1:2, ale nas może cieszyć fakt, iż Leo Messi zdobył bramkę. Albiceleste prowadzili, lecz od 24. minuty grali w dziesiątkę i w drugiej połowie stracili dwa gole.

W obecności 45 tysięcy widzów zgromadzonych na stadionie w Bogocie, gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo nad drużyną zajmującą pierwsze miejsce w rankingu FIFA. W 24. minucie czerwoną kartkę otrzymał Tevez, lecz Messiemu nie przeszkodziło to w przeprowadzeniu znakomitej akcji i w uzyskaniu prowadzenia dla swojej reprezentacji.

Kolumbijczycy mieli jednak inicjatywę i po przerwie dwukrotnie pokonali bramkarza gości. Najpierw w 62. minucie Rubén Darío Bustos, a niespełna 20 minut później Moreno zmienili wynik na 2:1.

Messi należał do najlepszych na boisku i podobnie jak inny gracz Barçy - Gabriel Milito, grał pełne 90 minut.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze