Henry i Xavi strzelają (wideo)

pershing

21 listopada 2007, 22:46

Brak komentarzy
Jedyną bramkę w spotkaniu Hiszpania-Irlandia zdobył Xavi. Ten mecz został rozegrany w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2008. Link poniżej:

Xavi

Także bramkę dla swojej reprezentacji strzelił Henry w meczu Ukraina-Francja. Titi strzelił bramkę na 1-1, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Tradycyjnie link do bramki znajduje się poniżej:

Henry

[źródło: Rojadirecta]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze