Eto'o powraca strzelając trzy gole

Looky

25 listopada 2007, 19:46

Brak komentarzy
Wiadomością numer jeden dzisiejszego treningu jest powrót do składu Samuela Eto'o. Po rozgrzewce przeprowadzonej pod okiem fizjoterapeutów, Kameruńczyk dołączył do reszty trenującego pod okiem Rijkaarda zespołu. Zawodnik rozpoczyna normalne zajęcia po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją jakiej doznał w spotkaniu o Puchar Gampera z Interem.

Puyol, który wczoraj doznał niegroźnego urazu, trenował dziś indywidualnie. Podobnie ćwiczyli Zambrotta, Abidal, Touré Yaya i Milito. Giovani i Deco realizowali specjalny program pod okiem fizjoterapeuty, obaj wciąż nie są jednak zdolni do gry. Henry i Oleguer pozostali tymczasem na sali gimnastycznej.

Na koniec treningu drużyna podzielona została na dwie grypy, które rozegrały między sobą sparing. Pierwszą stworzyli Jorquera, Márquez, Ronaldinho i trener Albert Roca, a drugą Valdés, Thuram, Ezquerro, Eto'o oraz trener bramkarzy - Unzué. Warto zaznaczyć, że Eto'o strzelił trzy gole.

Był to ostatni trening przed wylotem do Lyonu. Ekipa Barcelony wyrusza do Francji jutro, wyląduje na miejscowym lotnisku w porze lunchu.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze