Deco zachwycony postawą Arsenalu
Pomocnik FC Barcelona, Anderson da Souza - czyli po prostu - Deco, stwierdził, iż głównym kandydatem do końcowego tryumfu w Lidze Mistrzów jest Arsenal. Swoje twierdzenia opiera na znakomitych występach tego klubu w fazie grupowej.
Deco powiedział: "Arsenal jest zespołem, który w tej edycji Ligi Mistrzów zrobił na mnie duże wrażenie". Jest możliwość, iż zespół Arsena Wengera w 1/8 finałów zmierzy się właśnie z Barceloną. Na ten temat Deco powiedział: "Jest dużo drużyn, na które nie chcę trafić już w 1/8, są to Liverpool, Porto i Arsenal, te drużyny mogą zakończyć rozgrywki grupowe na drugim miejscu", stwierdził Portugalczyk.
W dalszej części wywiadu pomocnik reprezentacji Portugalii komplementował swojego kolegę z drużyny - Ronaldinho: "Jest jednym z najlepszych piłkarzy, pomimo krytyki mediów. Nasz trener na pewno nie zrezygnuje z usług Ronniego, on powróci do formy. Jest dobrze umotywowany i pracuje na treningach. Będziemy potrzebowali najlepszego Ronaldinho w kolejnych pojedynkach w Lidze Mistrzów", zakończył.
[źródło: Mundo Deportivo]
Deco powiedział: "Arsenal jest zespołem, który w tej edycji Ligi Mistrzów zrobił na mnie duże wrażenie". Jest możliwość, iż zespół Arsena Wengera w 1/8 finałów zmierzy się właśnie z Barceloną. Na ten temat Deco powiedział: "Jest dużo drużyn, na które nie chcę trafić już w 1/8, są to Liverpool, Porto i Arsenal, te drużyny mogą zakończyć rozgrywki grupowe na drugim miejscu", stwierdził Portugalczyk.
W dalszej części wywiadu pomocnik reprezentacji Portugalii komplementował swojego kolegę z drużyny - Ronaldinho: "Jest jednym z najlepszych piłkarzy, pomimo krytyki mediów. Nasz trener na pewno nie zrezygnuje z usług Ronniego, on powróci do formy. Jest dobrze umotywowany i pracuje na treningach. Będziemy potrzebowali najlepszego Ronaldinho w kolejnych pojedynkach w Lidze Mistrzów", zakończył.
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)