Oceny za mecz z Deportivo

Kuba

10 grudnia 2007, 13:46

Brak komentarzy
Valdés, 5
Pechowy. Nie był wystarczająco skoncentrowany przy strzale Cristiana i puścił bramkę na początku meczu. Poprawnie - takim stwierdzeniem można odzwierciedlić grę naszego bramkarza.

Zambrotta, 4
Rozkojarzony. Włoch chyba czeka już tylko na okazję, aby przenieść się do Mediolanu. Jego gra w Barcelonie nie przynosi rezultatu w postaci zwyżki jego formy.

Puyol, 6
Wielowartościowy. Kapitan Dumy Katalonii zagrał dobry mecz. Ty razem nie tylko walczył, ale i przyczynił się do strzelenia drugiej bramki. To właśnie po jego dośrodkowaniu Xavi wpakował piłkę do siatki.

Milito, 6

Skoncentrowany. Powstrzymał rywali przed strzeleniem drugiej bramki.

Sylvinho, 6
Ofensywny. Jednak jego gra w ataku zasługuje na pochwałę. Świetnie czuł się na lewym skrzydle.

Xavi, 7
Goleador. Pierwsze minuty nie były na pewno najlepsze w jego wykonaniu. Jednak z minuty na minutę grał, co raz lepiej, a swój dobry występ uwieńczył bramką.

Márquez, 6
Silny. Meksykanin pod nieobecność Toure dostał szansę występu na pozycji defensywnego pomocnika. Zagrał dobry mecz, nie można mieć pretensji. Wykonał swoją robotę.

Iniesta, 8

Crack. Znakomity mecz w jego wykonaniu. Widać było u niego chęci do gry. Najlepszy piłkarz meczu.

Messi, 5

Zamyślony. Świetnie grający w ostatnich miesiącach Argentyńczyk w meczu z Deportivo nie zaprezentował swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Eto'o, 7
Umotywowany. Kameruńczyk zrobił swoje, walczył i co najważniejsze był aktywny. Wczorajszy mecz pokazał wszystkim, iż najlepszego Eto'o będziemy mogli oglądać już niedługo. Kameruńczyk opuścił boisko w 63. minucie.

Ronaldinho, 5

Nieregularny. Bramka z rzutu karnego ani trochę nie poprawiła jego gry. Gaúcho w dalszym ciągu nie może odzyskać swojej dawnej dyspozycji.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze