Puyol: Ronnie jest ważny
Do wielkiego pojedynki Barça - Real pozostało już niewiele czasu. Mnóstwo osób oczekuje na ten wyjątkowy mecz. Nie inaczej jest w samym zespole Barcelony.
Wielki kapitan Barçy - Carles Puyol, powiedział dziś: Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Oczekiwania naszych kibiców są ogromne. Jednak wierzę, że jeśli zagramy tak jak naprawdę potrafimy zejdziemy z boiska jako zwycięzcy, sprawiając sobie jak i naszym fanom ogromny prezent na Święta Bożego Narodzenia".
O Realu, Puyol, dla którego będzie to już 16 Gran Derby w pierwszym zespole Barçy mówi: "Ten zespół nie ma słabych punktów. Musimy być niesamowicie uważni w obronie i wykorzystać każdą nadarzającą się sytuację do zdobycia gola. W tego typu spotkaniach nie ma miejsca na błędy. Bardzo chcę wygrać ten mecz. Trzy ewentualne punkty to bezcenna zdobycz. Dzięki niej wzmocnimy się psychicznie i doskoczymy do Realu w tabeli".
Puyol nie zapomniał też o Ronaldinho: "Nie wiem czemu jego osoba stała się obiektem tak dużych ataków ze strony mediów. On jest niesamowitym zawodnikiem, do tego ma wspaniały charakter. Jego śmiech, umiejętności sprawiają, że Barça jest wyjątkowa. Ale nie zapominajmy, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i nie zawsze może grać na niebotycznym poziomie. Mimo to uważam, że Ronnie jest niezbędny naszej drużynie i nie ważne czy na boisku czy poza nim. Potrzebujemy go".
Zapytany o Eto'o powiedział: Samuel daje tej drużynie bardzo wiele. Jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Dla mnie też od jego osoby zaczyna się nasza obrona, bo gdy jest na boisku ciągle wywiera presję na obrońcach rywala i czeka na najmniejszy moment zagapienia z ich strony. Podczas okresu rekonwalescencji pracował bardzo dużo nad sobą. Myślę, że w najbliższym czasie zobaczymy tego rezultaty. Z Eto'o mamy jeszcze więcej opcji w ataku".
[źródło: Sport]
Wielki kapitan Barçy - Carles Puyol, powiedział dziś: Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Oczekiwania naszych kibiców są ogromne. Jednak wierzę, że jeśli zagramy tak jak naprawdę potrafimy zejdziemy z boiska jako zwycięzcy, sprawiając sobie jak i naszym fanom ogromny prezent na Święta Bożego Narodzenia".
O Realu, Puyol, dla którego będzie to już 16 Gran Derby w pierwszym zespole Barçy mówi: "Ten zespół nie ma słabych punktów. Musimy być niesamowicie uważni w obronie i wykorzystać każdą nadarzającą się sytuację do zdobycia gola. W tego typu spotkaniach nie ma miejsca na błędy. Bardzo chcę wygrać ten mecz. Trzy ewentualne punkty to bezcenna zdobycz. Dzięki niej wzmocnimy się psychicznie i doskoczymy do Realu w tabeli".
Puyol nie zapomniał też o Ronaldinho: "Nie wiem czemu jego osoba stała się obiektem tak dużych ataków ze strony mediów. On jest niesamowitym zawodnikiem, do tego ma wspaniały charakter. Jego śmiech, umiejętności sprawiają, że Barça jest wyjątkowa. Ale nie zapominajmy, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i nie zawsze może grać na niebotycznym poziomie. Mimo to uważam, że Ronnie jest niezbędny naszej drużynie i nie ważne czy na boisku czy poza nim. Potrzebujemy go".
Zapytany o Eto'o powiedział: Samuel daje tej drużynie bardzo wiele. Jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Dla mnie też od jego osoby zaczyna się nasza obrona, bo gdy jest na boisku ciągle wywiera presję na obrońcach rywala i czeka na najmniejszy moment zagapienia z ich strony. Podczas okresu rekonwalescencji pracował bardzo dużo nad sobą. Myślę, że w najbliższym czasie zobaczymy tego rezultaty. Z Eto'o mamy jeszcze więcej opcji w ataku".
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)