Thierry Henry już trenuje
Thierry Henry trenował wczoraj w normalnym trybie wraz z resztą piłkarzy pierwszego zespołu, którzy nie wystąpili w wieczornym meczu 1/16 finału Copa del Rey z Alcoyano. Po migrenie, która uniemożliwiała mu kilka dni temu normalne ćwiczenia, nie ma już śladu, dlatego wielce prawdopodobne jest, iż Francuz znajdzie się jutro na liście zawodników powołanych na spotkanie z Mallorcą.
Piłkarze, którzy nie wystąpili z Alcoy (jak Milito, Iniesta, Touré, Márquez, Xavi czy Valdés), odbyli wczoraj w La Masia tylko lekki rozruch. Samuel Eto'o i Gianluca Zambrotta ćwiczyli indywidualnie.
Podczas treningu zawodnicy wykonywali głównie ćwiczenia szybkościowe. Pod koniec gracze zostali podzieleni na dwa zespoły, po pięciu piłkarzy w każdym. Ważną wiadomością jest niewątpliwie obecność Leo Messiego, który pojawił się na murawie w obecności fizjoterapeuty Junjo Braua. Obecny był także Oleguer.
[źródło: Sport]
Piłkarze, którzy nie wystąpili z Alcoy (jak Milito, Iniesta, Touré, Márquez, Xavi czy Valdés), odbyli wczoraj w La Masia tylko lekki rozruch. Samuel Eto'o i Gianluca Zambrotta ćwiczyli indywidualnie.
Podczas treningu zawodnicy wykonywali głównie ćwiczenia szybkościowe. Pod koniec gracze zostali podzieleni na dwa zespoły, po pięciu piłkarzy w każdym. Ważną wiadomością jest niewątpliwie obecność Leo Messiego, który pojawił się na murawie w obecności fizjoterapeuty Junjo Braua. Obecny był także Oleguer.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)