Eto'o komplementuje Bojana i Giovaniego

Kuba

6 lutego 2008, 12:54

Brak komentarzy
Przebywający na Pucharze Narodów Afryki Samuel Eto'o stwierdził, iż jego nieobecność nie wpływa negatywnie na zespół Barcelony. Kameruńczyk w jednym z wywiadów poruszył temat gry dwóch młodych piłkarzy Barçy - Bojana i Giovaniego.

Napastnik Barcelony miał ostatnio same powody do radości. Azulgrana zniwelowała stratę do Realu, która na chwilę obecną wynosi 6 punktów, a on sam wraz z reprezentacją Kamerunu awansował do półfinału Pucharu Narodów Afryki.

"Barça ma wspaniałych ludzi w zarządzie - cały czas to udowadnia. Mamy także świetnych młodych piłkarzy jak Bojan i Giovani, którzy na treningach ciężko pracują. Ostatnio siłą napędową drużyny jest Andres Iniesta", stwierdził Eto'o prosto z Ghany po wygranym przez Kamerun meczu z Tunezją (3:2).

Samuel nie zapomniał także o Ronaldinho. Według niego Gaúcho "zawsze będzie numerem jeden".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze