Najlepsi w miesiącu - listopad

robertinho

7 lutego 2008, 16:09

Brak komentarzy
Kto Waszym zdaniem był najlepszy w listopadzie? Tak jak i w poprzednich miesiącach, nie było niespodzianki i według użytkowników www.FCBarca.com najlepszym zawodnikiem miesiąca listopada był Lionel Messi - Argentyńczyk uzyskał 1483 głosy. Drugie miejsce już od paru miesięcy, stale zajmuje Brazylijczyk Ronaldinho - 914 głosów. Poprzednio na trzecim miejscu uplasował się Victor Valdés, ale tym razem znalazł się na tym miejscu inny wychowanek Barçy, a mianowicie Andres Iniesta z dorobkiem 657 głosów.

Ze względu na problemy techniczne związane z systemem głosowania, nie odbędzie się plebiscyt na najlepszego zawodnika grudnia, tylko od razu rozpoczynamy głosowanie na miesiąc styczeń. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze