Sześć tygodni dla Oleguera

komandor

10 lutego 2008, 16:50

Brak komentarzy
Niedawno wyleczył trwającą dwa miesiące kontuzję, a już teraz będzie musiał na sześć tygodni znów rozstać się z piłką. Oleguer, który wczorajszy mecz rozpoczął w wyjściowym składzie doznał kontuzji lewej ręki, po tym jak niefortunnie upadł na murawę. Całą drugą odsłonę spotkania rozegrał z opatrunkiem.

Zaraz po zakończonym spotkaniu Hiszpan odwiedził pobliski szpital, gdzie prześwietlenie potwierdziło złamanie kości śródręcza. Przybliżony czas leczenia tego urazu, to sześć tygodni. Kontuzja Oleguera stawia Franka Rijkaarda w ciężkiej sytuacji. Na prawej stronie nie może zagrać ani Puyol, ani Zambrotta, aczkolwiek trener liczy, że Włoch będzie już w pełni sił na mecz przeciwko Zaragozie.

Z kolei drugi kontuzjowany we wczorajszym meczu - Thierry Henry, który opuścił boisko w 58. minucie spotkania, po tym jak doznał urazu biodra, zgodnie z zapewnieniami sztabu medycznego Barcelony, powinien być gotowy na najbliższe spotkanie Dumy Katalonii.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze