Wenger nie myśli o Barcelonie

Looky

18 lutego 2008, 12:39

Brak komentarzy
Mimo że Barcelona nie przegrała w tym roku żadnego meczu, nie ustają spekulacje na temat potencjalnych następców Franka Rijkaarda. Kilka dni temu katalońska prasa pisała o Arsene Wengerze, którego jednak nie interesują spekulacje, bowiem na Emirates Stadium czuje się bardzo dobrze i nie ma zamiaru rezygnować z pracy w Premiership.

Wenger, obok Mourinho i Van Bastena znajduje się na liście trenerskich życzeń Barçy. Dla Azulgrany wielką zaletą jego zatrudnienia mogłoby być sprowadzenie Cesca Fabregasa, dla którego francuski menedżer jest wielkim mentorem. "To nie pierwszy raz kiedy słyszę, że Barça się mną interesuje" - powiedział na łamach "The Observer". "Jestem jednak szczęśliwy tu gdzie jestem i nie mam zamiaru się stąd ruszać. Chcę kontynuować pracę w Arsenalu" - dodał.

Szkoleniowiec "The Gunners" znany jest ze swej lojalności i szacunku jakim cieszy się wśród kibiców, dlatego trudno przypuszczać, aby zasilił szeregi Barçy.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze