Touré i Messi gotowi na Celtic

M_k

2 marca 2008, 18:25

Brak komentarzy
Lekkie ćwiczenia treningowe towarzyszyły powrotowi drużyny do normalnej pracy po nieudanym występie na Vicente Calderón. Dobre wiadomości dla kibiców są takie, że we wtorkowym rewanżu Champions League prawdopodobnie wystąpią Lionel Messi i Yaya Touré. Ten pierwszy był podobno przemęczony i wymagał odpoczynku. "Decyzją sztabu szkoleniowego" do Madrytu nie pojechał również Yaya Touré. Obaj są już w dobrej formie, natomiast na mecz z 'The Bhoys' na pewno nie zostanie powołany Rafa Márquez.

Na zielonej murawie La Masia pojawili się dziś wszyscy piłkarze z wyjątkiem Victora Valdésa, który przebywał w siłowni. Pierwsi na plac gry wyszli Zambrotta i Henry. Reszta wybiegła nieco później i rozpoczął się luźny trening. Przebieżki i lekkie ćwiczenia miały pozwolić zawodnikom powrócić do równowagi po wyczerpującym dla nich występie z Atlético.

Frank Rijkaard pozwolił na wspólny trening z gwiazdami pierwszego zespołu kilku graczom z Barçy B. Byli to Victor Vazquez, Victor Sanchez, Marc Valiente oraz Dani Planchería.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze