McGeady: Barcelona jest najlepsza
Dwa tygodnie temu Celtic Glasgow poległ w rozgrywkach Ligi Mistrzów na własnym boisku z Barceloną (2:3). Kilka słów przed zbliżającym się spotkaniem rewanżowym powiedział Aiden McGeady. Skrzydłowy szkockiego zespołu ma nadzieję, że jego drużyna uniknie upokarzającej porażki we wtorkowym meczu na Camp Nou. Młody zawodnik Celtiku jest pod wrażeniem całego zespołu Dumy Katalonii, który według niego ma najlepszy skład na świecie.
"W pierwszej połowie na 'Parkhead' zagraliśmy dobrze przeciwko Barcelonie, jednak po przerwie nieco spuściliśmy z tonu. Po spotkaniu przychodziła mi tylko jedna myśl do głowy - to najlepsza drużyna z jaką kiedykolwiek przyszło mi zagrać. Ten zespół nie posiada dwóch, trzech piłkarzy grających na najwyższym światowym poziomie, takich zawodników jest sześciu, siedmiu. W dodatku każdy z nich posiada niesamowitą zdolność kontrolowania piłki i poruszania się na boisku. Mam obawę, że przez cały mecz mogę nie dotknąć piłki. Bardzo nie chcę, aby tak się stało".
Odnośnie zbliżającej się potyczki powiedział: "W drugiej połowie meczu z sprzed dwóch tygodni byliśmy bezradni. Nie chcę, aby taka sytuacja powtórzyła się we wtorek na Camp Nou. Pocieszające jest to, że zdobyliśmy dwie bramki oraz stworzyliśmy kilka sytuacji w pierwszym spotkaniu. Świadczy to o tym, że defensywa naszego przeciwnika nie jest już tak wspaniała".
W weekend Celtic Glasgow wygrał ligowe spotkanie z zespołem Hibernian. McGeady ma nadzieję, że podobnie będzie w Lidze Mistrzów z Barceloną. "Musimy zagrać podobnie, jak w drugiej połowie naszego ostatniego spotkania ligowego".
[źródło: Goal.com]
"W pierwszej połowie na 'Parkhead' zagraliśmy dobrze przeciwko Barcelonie, jednak po przerwie nieco spuściliśmy z tonu. Po spotkaniu przychodziła mi tylko jedna myśl do głowy - to najlepsza drużyna z jaką kiedykolwiek przyszło mi zagrać. Ten zespół nie posiada dwóch, trzech piłkarzy grających na najwyższym światowym poziomie, takich zawodników jest sześciu, siedmiu. W dodatku każdy z nich posiada niesamowitą zdolność kontrolowania piłki i poruszania się na boisku. Mam obawę, że przez cały mecz mogę nie dotknąć piłki. Bardzo nie chcę, aby tak się stało".
Odnośnie zbliżającej się potyczki powiedział: "W drugiej połowie meczu z sprzed dwóch tygodni byliśmy bezradni. Nie chcę, aby taka sytuacja powtórzyła się we wtorek na Camp Nou. Pocieszające jest to, że zdobyliśmy dwie bramki oraz stworzyliśmy kilka sytuacji w pierwszym spotkaniu. Świadczy to o tym, że defensywa naszego przeciwnika nie jest już tak wspaniała".
W weekend Celtic Glasgow wygrał ligowe spotkanie z zespołem Hibernian. McGeady ma nadzieję, że podobnie będzie w Lidze Mistrzów z Barceloną. "Musimy zagrać podobnie, jak w drugiej połowie naszego ostatniego spotkania ligowego".
[źródło: Goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)